Sayfa Yükleniyor...

Olağanüstü güneş ısısı atım performansı

Konut

Panorama Sterling Serileri

 

Solar Gard Panorama Sterling serisi yüksek düzeyde görülebilir ışık iletimi sayesinde seçkin bir görüngesel filmdir. Sterling serisi en yüksek görülebilir ışık iletimiyle birlikte olağanüstü güneş enerjisi atımı performansı sağlayan filmlerden oluşur. Bu rahat ve sıcak bir ortam sağlarken aydınlık ve güzel bir iç ortam da sağlar.

 

Sterling 20

Size en uygun sıcaklık ve parlama azaltmayı, daha fazla mahremiyeti ve yumuşatılmış doğal ışıklandırmayı sunar. Bu film içten ve dıştan yansıtıcı bir yüzeyle koyulaştırılmıştır.

 

Sterling 40

Size gerçek ısı ve parlama azaltmayı, daha fazla mahremiyeti ve yeterli doğal ışığı sunar. Bu film içerden zor fark edilen renksiz, yansıtıcı bir yüzeyle dıştan koyulaştırılmıştır.

 

Sterling 50

Size gerçek ısı ve parlama azaltmayı, daha fazla mahremiyeti ve bol doğal ışığı sunar. Bu film içerden zor fark edilen, renksiz, yansıtıcı bir yüzeyle dıştan koylaştırılmıştır.

 

Sterling 60

Size makul ısı ve parlama azaltmayı, daha fazla mahremiyeti ve bol doğal ışığı sunar. Bu film içerden zor fark edilen renksiz bir yüzeyle dıştan koyulaştırılmıştır.

 

Sterling 70

Size maksimum doğal ışık sağlarken makul ısı azaltışı sunar. Bu film, içerden zor fark edilen yumuşak, renksiz bir yüzeyle dıştan koyulaştırılmıştır.

 

SOLAR GARD NEDİR?

CAM FİLMİNİN EVİNİZE FAYDALARI

DENEME SÜRÜŞÜ İÇİN CAM FİLMİ

0 242 311 77 78 (Pbx)